Naše řešení

Barevná kolečka s logem Dragon Office 365 by Dragon Cloud Microsoft Office 365 a nápisem DRAGON OFFICE 365 by DRAGON CLOUD

Pomoc s nastavením a správou Microsoft Office 365

Nevíte si rady, který z balíčků Office 365 do vaší firmy potřebujete? Připadá vám nasazení Office 365 příliš komplikované a nebo časově náročné? Jsme tu pro vás. Zanechejte nám na sebe kontaktní informace. My se vám ozveme a sestavíme nabídku aplikací a služeb podle vašich požadavků.

Proč používat Office 365

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Zásady ochrany osobních údajů.
I Accept
Aplikace
dopisní obálka se znakem zavináče

Outlook

stránky textového dokumentu

Word

sloupcový a bodový graf

Excel

databázový server s obrázkem ozubeného kola

Acces (PC)

informační leták s textem a obrázky

Publisher (PC)

a služby
propojená kolečka

SharePoint

disk s obrázkem obláčku

OneDrive

mailový server

Exchange

počítač s web kamerou

Stream

bubliny s textem

Yammer

Jak to funguje

Připojit se můžete přes internet z PC, Macu, tabletu a nebo “chytrého” telefonu s operačním systémem Windows, iOS či Android.

A to v práci, doma i na cestách. Pracovat ale můžete i offline v desktopové verzi a data budou po připojení synchronizována.

bublina s textem - včetně zaměstnanců využívajících home office

Vše samozřejmě s důrazem na vysokou bezpečnost. Nad svými daty máte naprostou kontrolu. Pro jednotlivé osoby můžete přístupová práva omezit.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Zásady ochrany osobních údajů.
I Accept

Kontakt

Máte dotaz? Napište nám.

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.